Hakkımızda 2018-07-23T18:56:37+00:00

ALL4YOU Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Dilediğiniz Ülkede İstediğiniz Üniversite.

ALL4YOU Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı, yurt dışındaki eğitim olanakları ile ilgili danışmanlık hizmeti veren köklü bir kuruluştur. Kurumumuz Avusturya ve Almanya Üniversitelerinin yanı sıra Macaristan’da, Çek Cumhuriyeti’nde, Slovakya’da, Bulgaristan’da, Hırvatistan’da, Romanya’da ve Sırbistan’da İngilizce eğitim veren yüksek öğrenim kurumlarının resmi temsilcisidir.

ALL4YOU Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı, uzun yıllara dayanan Macaristan, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan, Letonya, Litvanya, Estonya, Avusturya, Almanya, Hırvatistan, Romanya ve Sırbistan tecrübesiyle eğitim konusunda sizlere en iyi ve güvenilir desteği sağlamak amacıyla faaliyet gösteren dinamik bir aile kurumudur. Bu ülkelerle olan gönül ve kan bağımız Avrupa’da eğitim alacak öğrencilerin memnuniyetini bizler için öncelikli kılmaktadır. Yüksek Eğitim kararı bir gencin hayatını yönlendirecek, geleceğini şekillendirecek, özgüvenini sağlamlaştıracak en önemli kararlardan biridir.

ALL4YOU Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı, öğrenci adaylarımıza kendilerine en uygun programları seçmelerinde yardımcı olup, Avrupa’da İngilizce ve Almanca eğitim veren prestijli üniversitelerin lisans, yüksek lisans ve doktora eğitim programlarına yerleştirmek eğitim hayatları boyunca yanlarında olup karşılaşabilecekleri sıkıntıları bir aile bireyi gibi paylaşıp yardımcı olmayı misyon edinmiştir.

ALL4YOU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, yurtdışında eğitim almak isteyen kişiyi, eğitim görmek İstediği alan, yetenekleri, kariyer hedefleri, mali durumu, dil seviyesi konularında analiz ederek, eğitim kalitesi yüksek, temsilcisi olduğu eğitim kurumlarına yönlendirir. Ayrıca vize, seyahat, karşılama, konaklama, sigorta işlemlerinde de talep edildiği takdirde kurumumuz yardımcı olmaktadır.Ayrıca kurumumuz Avrupa’daki eğitimi boyunca öğrenciyle iletişimini sürdürmektedir.

Bilgi Başvurusu Yap

Anlaşmalı Olduğumuz Ülkeler

ALL4You ile Yurtdışında Hayalindeki Üniversitede Oku!

Dilediğiniz Ülkede İstediğiniz Üniversitede.